Limassol, Cypr. Stary, romantyczny młyn do wynajęcia

Z dala od zgielku, znakomity na aktywny wypoczynek.

 

Cyprus Villa Accomodation Limassol

Home

More info: Limassol Villa and the local Cyprus village

Living Room 

Bedrooms 

Bathrooms and Kitchen

Old Mill House Library 

Flora and Fauna in the villa Garden 

Retreat in Cyprus village villa

Marriage Weddings Cyprus Honeymoons  

Cyprus Golfing Holiday

Cyprus Villa Accommodation Village Vacinity

Photos: Old Mill House & Vacinity 

Cyprus Golfing Holiday

Local Mountain Views 

Walking, Rambling, Hiking, and Cycling 

Village birdlife, birdwatching, and wildlife  

Cyprus Village Easter Celebrations 

Cyprus Village Locals 

Limassol & Cyprus  with extra photos

Many things to do in Cyprus 

Cyprus Churches 

Cyprus History 

Limassol Mountain Views 

Beach Views 

Cyprus Overview

Limassol Maps 

Cyprus Accommodation Limassol - Villa Rates and Availability

Cyprus Villa Accommodation Limassol - Bookings 

Cyprus Villa Accommodation Limassol - Reviews 

Miscellaneous - Cyprus Golfing Holiday extras and Sitemap

Cyprus Golfing Holiday

Cyprus Golfing Holiday - What Every Golfer Should Know 

Cyprus Villa Accommodation Limassol - Sitemap

Cyprus villa holiday Cyprus villa holidayCyprus villa holiday
 

 

To wprowadzenie pozwoli namowic panstwa do wynajmu uroczej kamiennej willi w przepieknym zakatku nieopodal Limassolu (w niewielkiej odleglosci od Parekklisii oraz Kellaki).

Jeżeli planujecie Państwo wakacje na Cyprze, gdzie moglibyście grac w golfa, przechadzać się po pięknej plaży, podglądać ptaki, gdzie moglibyście spędzić romantyczne wakacje we dwoje, lub też niezapomniane chwile z całą rodzina, to willa, którą Państwu proponujemy, będzie doskonałym wyborem. Tutaj znajdziecie Państwo luksus obok prostoty, idylliczny spokój, a jednocześnie zachętę do aktywnych zajęć. Będziecie czuć się jak w domu, ponieważ wszystko tu robicie sami (self-catering). Okazyjna cena oraz urok tego niezwykłego miejsca w sercu natury sprawi, że będziecie tu wracać co rok. Ta unikalna w swoim rodzaju willa będzie idealna na romantyczne wakacje dla dwojga bądź na eskapadę dla całej rodziny, która szuka spokojnego miejsca, wystarczająco bliskiego od okolicznych atrakcji. Zauważcie też Państwo, że willa pozwoli na zaoszczędzenie pokaźnej sumy z domowego budżetu, bo możecie dzielić ją ze znajomymi, którzy również planują podobne wakacje.

Ten stary młyn to kamienny budynek nadający się do wynajęcia przez okrągły rok. Ma on dość interesująca historię. Kiedyś trzymano tu konie, które pracowały przy młynie. Oczywiście z czasem dom został w całości przebudowany w taki sposób, aby uwydatnić kamienne ściany oraz dębowe stropy, które są cechą charakterystyczna tego miejsca. Został też wyposażony we wszystkie wygody, jakie znajdujemy w zachodnich domach.

Wypoczywając w tym idyllicznym miejscu będziecie całkowicie zauroczeni przez otaczająca Was przyrodę. Całodzienny śpiew ptaków (istny raj dla miłośników tych skrzydlatych przyjaciół), widoki gór Limassolu, które mogą konkurować z górami Walii, ale przeważają te ostatnie idealnym klimatem, czy też pobliskie gaje pomarańczowe to tylko niektóre zalety tego zakątka. Nie wspomnieliśmy jeszcze o oddalonych o zaledwie 20 minut plażach, gdzie słonce świeci przez 330 dni w roku. Wioska, w której usytuowany jest nasz romantyczny młyn i, gdzie gościnni gospodarze na pewno zaproszą Państwa do korzystania z ich gajów pomarańczowych, posiada zaledwie 20 domów, więc macie Państwo zapewniony idealny spokój. Czy jest bardziej idylliczne miejsce od opisanego powyżej?

Cypr przepych wille Cyprus luxury villas przepych wille Cypr

Wszystkie mieszkania do wynajecia na Cyprze. Tanie lub luksusowe.

 

Najlepszy wybór to:

Willa na wakacje w …starym mlynie nieopodal Limassolu.

Jedna z najpiękniejszych kamiennych willi w wiosce nieopodal Limassolu na Cyprze (inne pobliskie punkty to Parekklisia oraz Kellaki), po bardzo okazyjnej cenie, przeznaczona do wynajmu na wakacje.

Nie ma takich lokali do wynajęcia na Cyprze, w Limasolu, które oferowałyby bardziej idylliczną willę, a jednocześnie takich, które zapewniałyby szerszą ofertę rekreacyjną dla szukających aktywnego wypoczynku. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, czy będą to romantyczne wakacje dla dwojga czy też egzotyczny wypad dla całej rodziny.

Nasz stary młyn to kamienna willa nieopodal Limassolu, na Cyprze. Kiedyś trzymano tu konie, które pracowały przy młynie. Odpowiednio przebudowany stał się przytulnym i wygodnym miejscem dla szukających wypoczynku.

Cena być może jest zbliżona do cen innych mieszkań do wynajęcia na Cyprze, ale tu doświadczycie prawdziwego luksusu. Willa została w całości przebudowana w taki sposób, aby uwydatnić kamienne ściany oraz dębowe belki, które stanowią charakterystyczną cechę jej architektury oraz wyposażona została we wszelkie wygody zachodnich domów. Przebywając tu będziecie całkowicie zauroczeni przez przyrodę. Całodzienny śpiew ptaków (istny raj dla miłośników tych skrzydlatych przyjaciół), widoki gór Limassolu, które mogą konkurować z najlepszymi widokami górskimi Walii, ale przeważają te ostatnie idealnym klimatem, czy też pobliskie gaje pomarańczowe to tylko niektóre zalety tego zakątka. Nie wspomnieliśmy jeszcze o oddalonych o zaledwie 20 minut plażach, gdzie słońce świeci przez 330 dni w roku. Wioska Klonari, w której usytuowany jest nasz romantyczny młyn i, gdzie gościnni gospodarze na pewno zaproszą Państwa do korzystania z ich gajów pomarańczowych, posiada zaledwie 20 domów, więc macie Państwo zapewniony idealny spokój.

Do Klonari łatwo dojechać dobrymi drogami, które prowadzą też do plaż w Limassolu. W ciągu piętnastu minut dotrzeć można do dwupasmowej trasy Limassolu, która zawiedzie Państwa do wielu historycznych atrakcji Cypru.

Sama wioska zachęca do długich spacerów, które mogą zaprowadzić między innymi do położonego o dosłownie minutę drogi klubu golfowego prowadzonego przez Brytyjczyków. Klub jest często odwiedzany przez cudzoziemców. Oferuje szeroką gamę rekreacji, jest tu m.in. basen. A po wysiłku zapraszamy do odnowienia sił w barze serwującym kanapki i różne przekąski.

Okolica jest idealna dla ornitologów, spacerowiczów, wielbicieli wycieczek górskich, golfiarzy oraz wszystkich tych, którzy uwielbiają obcowanie z naturą.

Dzieci znajdą tu znakomity teren do zabawy, a dorośli mogą rozkoszować się ciszą i spokojem. W każdej chwili można wybrać się na plaże Limassolu, lub na wycieczkę do okolicznych atrakcji. Sam Limassol, który jest najbliższym większym miastem, posiada bary, restauracje, plaże, port, zamki, muzea, centra handlowe i wiele innych godnych uwagi miejsc. Natomiast najbliższa wioska – Kellaki – oddalona o 5 minut drogi posiada przepiękny kościół, uroczą kafejkę oraz supermarket, gdzie możecie zaopatrzyć się we wszystkie niezbędne zakupy.

Uważa się, że wspomniany wyżej kościół pochodzi z XVI wieku. Zachęcamy do odwiedzenia choćby ze względu na przepiękne freski pokrywające ściany budowli. Miła pani z naprzeciwka udostępni Państwu zwiedzanie kościoła, a więc wybierzcie się tam na wizytę nie tylko dla zadumy, czy na modlitwę, ale także by zakosztować trochę historii.

Willa jest jednopiętrowym budowla i ma wiele do zaoferowania:

holiday apartments cyprus

święto izby Cypr

święto izby Cypr

Widok na morze z plaży w Limassolu

Kościół w Larnace

Pissouri

                                                                              

izby wobec renta Limassol

apartments to rent Limassol

izby wobec renta Limassol

Morze w Limassolu

Pissouri

Limassol Kościół

                                                                                                                    

Stary Młyn Dom Limassol Kamień Pracownik folwarczny

Stary Młyn Dom Limassol Kamień Pracownik folwarczny

Widok na góry Limassolu nieopodal Klonari

Zachód słońca nad gorami Cypru

Jeżeli szukacie Państwo luksusu, wysokiej jakości, spokoju, ciszy, przystępnej ceny, samoobsługi to na pewno willa, którą proponujemy będzie doskonałym wyborem. Jesteśmy przekonani, że raz zasmakowawszy w jej urokach i w urokach tej okolicy będziecie tu wracać co rok. Ta unikalna w swoim rodzaju willa, położona nieopodal Limassolu i Larnaki jest na pewno dla Was! Przewyższa inne apartamenty do wynajęcia swoim idealnym położeniem oraz wygodami, które zapewnia. Jest idealna na romantyczne wakacje we dwoje jak również na eskapadę z całą rodzina, która planuje połączenie spokojnych wakacji z aktywnym wypoczynkiem. Można się tu zaszyć w ciszy i spokoju, ale można też urządzać wypady do pobliskich atrakcji. Jeżeli planujecie wakacje w większym gronie, to jest tu wystarczająco dużo miejsca, a przy okazji zaoszczędzicie na wydatkach. Willa, okoliczne atrakcje oraz otaczająca przyroda serdecznie Was zaprasza!

Jak dotrzeć do willi:

Pojedzcie autostradą z Larnaki na południowy-zachód, w kierunku Limassolu. Tuż przed Limassolem skręcicie przy zjeździe 21, oznaczonym Parekklisia i jedźcie prosto aż do Kellaki (około 10 minut). Po dotarciu do Kellaki, znajdziecie się przy drodze łączącej się z drogą z pierwszeństwem przejazdu (tzw. T), kierujcie się na Klonari (w prawo, a potem prawie natychmiast w lewo). Gdy dotrzecie do Klonari, będzie to pierwszy dom na prawo, naprzeciwko kościoła.

W sprawie wynajmu, albo innej informacji prosimy sprawdzić “Rezerwacje”, lub skontaktować się z niżej wymienionymi:

Stunning Reviews

Tel:    +441244-566253 (01244-566253 from UK)

or +447871085332 (Mobile)

robin.harrison@talk21.com

View rates, availability and book online by clicking:  Pure Tranquility - Your Perfect Holiday!

Fotografie – Wszelkie prawa zastrzezone Robin Harrison 2005

Prosimy kliknąć na linki prowadzące do informacji na temat najpiękniejszej, niedrogiej willi do wynajęcia.